Hoiu 14 — RE Kinnisvara

Property Intro

Hoiu 14

Hoiu 14, Laagri, Harju maakond, Eesti

Hoiu 14

Lao- või tootmispinnad Laagris – www.laagrilaod.ee

4 257 €

5.50 €/m2

Распечатать

Property info

Площадь 774.00
Уезд Harjumaa
Город/волость Saue vald
Посёлок Laagri
Район Tallinna lähiümbrus
Номер дома 14
Этаж 1
Тип Ladu, Tootmine, Teenindus, Ladu/Tootmine
Цена 4257.00

Üürile anda lao- ja/või tootmispind suurusega 774 m². Pind asub Tallinna ringtee ääres Laagri alevikus Saue vallas Harjumaal aadressil Hoiu tänav 14.

Kuna antud ruum tekib suurema pinna jagamisel, võib ruumi suurust muuta vastavalt kliendi vajadusele. Kliendi soovil saab ehitada lisaks ka bürood ja/või olmeruume, mille üürihinnaks kujuneb ca 8 EUR/m².

Lao/tootmisruumi kõrgus on ca 4 m. Põranda kandevõime on 5 t/m². Vooluvõimsust on pakkuda kuni 80 A. Laadimine on maaga tasapinnas olevate tõstuste kaudu.

Ruumides on toimiv gaasiküte.

Töötajatele ja klientidele on maja juures tasuta parkimine. Hoone asub logistiliselt väga heas asukohas – Tallinn-Pärnu mnt on vaid 4 km kaugusel, Tallinna südalinn 15 km kaugusel.

Ruumidesse on ööpäevaringne ligipääs.

Hoone fassaadile saab paigaldada välireklaami.

Üüri hinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

Pakkumine on Teile vahendustasuta.

Huvi korral annan meeleldi lisainfot ja korraldan objekti külastuse.

Samas hoonekompleksis on pakkuda erineva suurusega pindasid vahemikus 166 m² kuni 1400 m², ruumi kõrgused jäävad vahemikku 3 kuni 6 m. Osad ruumid on olnud kasutusel toiduainete töötlemiseks. Erinevaid pindasid saab omavahel ka liita. Lõplik üüri hind sõltub pinna suurusest ning vajalikest investeeringutest, jäädes enamasti vahemikku 5,00 kuni 6,00 EUR/m², millele lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks. Küsige lisa ja tutvuge teiste pakkumistega www.laagrilaod.ee

Olete oodatud ruumidega tutvuma.

Kui Teil on huvi Laagri piirkonnas ärikinnisvara üürimise vastu, siis andke oma soovist teada ja leiame just Teile sobiva lahenduse.

Система отопления Gaasiküte
Строительный материал Kivimaja
Parkimine tasuta parkimine, maja ees