Uus-Ringi tee 5 — RE Kinnisvara

Property Intro

Uus-Ringi tee 5

Uus-Ringi tee 5, Jüri, Harju County, Estonia

Uus-Ringi tee 5

Esimesed kaks kuud -50% üürisoodustus!

3 896.64 €

3.60 €/m2

Распечатать

Property info

Площадь 1082.40
Уезд Harjumaa
Город/волость Rae vald
Посёлок Jüri
Район Tallinna lähiümbrus
Номер дома 5
Этаж 1
Тип Kaubandus, Ladu, Ladu/Tootmine, Teenindus, Tootmine
Год постройки 2019
Цена 3896.64

Üürile anda 2019. aasta valminud A-klassi büroo-, kaubandus- ja/või laopind suurusega 1082,4 m². Pind asub Jüri alevikus aadressil Uus-Ringi tee 5.

Pind läbi kahe korruse jaguneb järgnevalt:
I korrusel 459,4, m², mis koosneb maast laeni vitriinakendega kaubanduspinnast ja laopinnast. Lisaks 195,9 m² külma ladu, mida saab kasutaada ka laadimisalana. Esimese korruse lae kõrgus on 4,5 meetrit.
II korrusel 427,1 m², mis koosneb büroost, tootmisruumist, kööginurgast ja olmeruumidest. Teise korruse lae kõrgus on 3,2 meetrit.

Äripind on koos vajalike abiruumidega ning teisele korrusele viib kaubalift kandevõimega 750 kg, mis võimaldab ladustamist või tootmist ka teisel korrusel. Laadimine on maaga tasapinnas oleva tõstukse kaudu. Tõstukse mõõdud on 4,5 meetrit (laius) x 4,25 meetrit (kõrgus). Kaubanduspinnal on 2,3 meetri kõrgused klaasuksed ning kaubanduspinna ja laopinna vahel on tõsuks mõõtmetega 3x3 meetrit.
Ruumide joonised on leitavad pakkumise galeriist.

Hoone on rajatud energiatõhusana, mis tagab madalad kõrvalkulud. Hoones on gaasikatlaga põrandaküte, sundventilatsioon ja konditsioneerid.

Töötajatele ja klientidele on maja juures tasuta parkimine. Lisaks on tagatud ka mugav ligipääs suurematele veomasinatele.

Ruumidesse on ööpäevaringne ligipääs.
Hoone fassaadile saab paigaldada välireklaami.

Uus-Ringi tee 5 asub Tallinna südalinnast vaid 14 km ehk ca 20-minutilise autosõidu kaugusel. Hoone asub Tallinna ringtee lähedal Jüri alevikus. Suurepärase nähtavuse ja hea logistilise asukoha tagab paiknemine vahetult Tallinna ringtee ääres. Jüri alevikus on korrapärane bussiühendus Tallinna kesklinnaga. Alevikus on mitmeid kauplusi ja söögikohti.

Paljud Jüri inimesed kasutavad Uus-Ringi teed üha tihedamalt – see loob head võimalused ka kaubanduse ja teenindusega tegelemiseks. Naaberkinnistul asub Circle K tankla, selle kõrval omakorda Neste tankla.

Vaadake teisi Uus-Ringi tee 5 pakkumisi siit:
re.ee/kinnisvaraprojekt/aripinnad/stockoffice/uus-ringi-tee-5-2/

Üürihinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.
Ruumid on koheselt saadaval.
Pakkumine on Teile vahendustasuta.

Huvi korral annan meeleldi lisainfot ja korraldan objekti külastuse.

Ventilatsioon Konditsioneer, Sundventilatsioon
Система отопления Gaasiküte, Põrandaküte
Строительный материал sega materjalid
Parkimine tasuta parkimine, hoovis, maja ees