Pirita tee 102 – RE Kinnisvara

Property Intro

Pirita tee 102

Pirita tee 102, Tallinn, Estonia

Pirita tee 102

Maitseka sisekujundusega büroo Pirital. Katuseterrass!

15 769 €

13 €/m2

Распечатать

Property info

Площадь 1213.00
Уезд Harjumaa
Посёлок Tallinn
Район Pirita
Номер дома 102
Этаж 2
Комнат 20
Тип Büroo, Teenindus
Степень готовности valmis
Год постройки 2012
Кадастровый номер 78402:201:0240
Цена 15769.00

Üürile anda väga heas seisukorras büroopind silmapaistva klaasfassaadiga ärihoones Pirita tee ääres. Ruumid paiknevad hoone teisel korrusel ja hõlmavad kogu korrust ca 1213 m2. Korrusele on eraldi sissepääs nii liftiga kui ka trepist.

Ruumid on väga maitsekalt viimistletud, kasutatud on kvaliteetseid materjale. Sisustuselementidena on kasutatud palju puitu, klaasi, sisseehitatud mööblit, disainvalgusteid, põrandakattena nii parketti kui ka vaipa. Silmapaistavad on suuremõõtmelised naturaalsed taimeseinad vastuvõtualal ja suures koosolekuruumis. Suur koosolekuruum on klaaskatusega, millele saab vajadusel mehaanilise päikesesirmi peale tõmmata.
Büroo on jaotatud erineva suurusega ruumideks, kus on nii ühe või paari inimese kabinetid kui ka avatud tööalad. Erineva suurusega koosolekuruumide, olmebloki, serveri-, lao- ja arhiiviruumide näol on tagatud mugavused ka kõige nõudlikumale üürnikule. Korruse planeering on leitav pakkumise galeriis. Vajadusel saab planeeringut muuta.

2012. aastal ehitatud ringikujulisel hoonel on perimeetril maast laeni aknad, mis pakuvad head vaadet ja avarust ning valgusküllasust. Büroos on kaks köögi- ja puhkeala, millest ühest pääseb ca 130 m2 suurusele merevaatega katuseterrassile.

Hoones on gaasiküte, sundventilatsioon ja ruumiti reguleeritav automaatne kliimasüsteem. Maja taga on eraldatud parkimisala, kus antud pinnaga saab pakkuda lisatasu eest 40 märgistatud parkimiskohta.
Läheduses paiknevad bussipeatused, Pirita selver ja toidukohad Pirita keskuses.

Ruumid on saadaval 2020. aasta jaanuarist.

Üürihinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.
Pakkumine on vahendustasuta.

Olete oodatud bürooga tutvuma ja küsima lisainformatisooni.

Ventilatsioon Kliimaseade, Sundventilatsioon
Система отопления Gaasiküte
Строительный материал betoonmaja
Parkimine tasuta parkimine, tasuline parkimine, hoovis, maja ees
Parkimiskohti 40