Tammsaare Ärikeskus - Tammsaare 47 - RE Kinnisvara

Property Intro

Tammsaare Ärikeskus – Tammsaare 47

A.H.Tammsaare tee 47, Tallinn, Estonia

Tammsaare Ärikeskus – Tammsaare 47

A.H.Tammsaare tee 47, Tallinn, Estonia

Prindi välja

Property info

Property main info

Vaata Tammsaare Ärikeskuse pakkumisi siit.

Tammsaare Ärikeskus on 2008. aastal ehitatud büroohoonete kompleks. Üürnike poolt hinnatud hoonetes on alates nende valmimisest olnud peaaegu kõik ruumid välja üüritud ja vabu ruume pakkumises harva või vähesel määral.

Tammsaare Ärikeskuses on üürnikele ja klientidele mõeldes loodud paindlik ja esinduslik töökeskkond, mis pakub uusimaid tehnilisi lahendusi ja emotsionaalseid arhitektuurielamusi. Kaarjale kirkale klaasfassaadile sekundeerib peegelklaas, hoonet liigendavad tagasiastetega trepikodade selged jõulised mahud.

Liftid ja trepikojad on koondatud kolme majatorni vahele, eesmärgiga hajutada inimeste liikumist hoones ja tagada üürnikele privaatsus. Üürnike parkimismaja mahutab 600 autot ja on ühendatud klaasgaleriiga, mis viib otse peahoonesse. Maja ees on avar 110 kohaga külalisparkla.

Ärikeskuses on madalad kõrvalkulud ja arendajapoolne haldusmeeskond. Tööpäevadel on ärikeskuse fuajees administraator, töövälisel ajal turvatöötaja. Arendajal on head ja usaldusväärsed partnerid koristus- ja kolimisteenustele ning ta on avatud üürnike soovide ja erinevate lahenduste osas.

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!