Narva mnt 11 - RE Kinnisvara

Property Intro

Narva mnt 11

Narva maantee 11, Tallinn, Estonia

Narva mnt 11

Narva maantee 11, Tallinn, Estonia

Prindi välja

Property info

Property main info

Vaata Narva mnt 11 pakkumisi siin

Suurepärase asukohaga bürood südalinnas Narva mnt 11 asuvas ärihoones. Endise pangahoonena tuntud büroomaja plussideks on keskne asukoht, suur korruse pindala ja kõrge tehnosüsteemide tase.

Hoone korruse suurus on ca 1100 m² ja kuuekorruselise hoone kogu üüritava pinna maht on ca 7700 m². 5. ja 6. korrusel paiknevad katuseterrassid. Korruse kõrgus on ca 3,8 meetrit

Korrused on erineva planeeringuga, on nii kabinettsüsteemis, avatud bürood kui ka pool avatud lahendusi. Kõikidel korrustel on nõupidamisteruumid, üks kuni kaks köögiala, tualetid, osadel korrustel ka duširuumid.  Koostöös omanikuga on võimalik ruumide planeeringut muuta ja ehitada büroo välja vastavalt uue üürniku siselahendusele.

Hoones on kõik kaasaegsed kommunikatsioonid: kliimasüsteem, sundventilatsioon, õhuniisutus, ATS, kiire internet, elektroonilised läbipääsusüsteemid, dubleeritud toide, 2 lokaalset gaasikatelt jms. Hoones on kokku 4 lifti, neist kolm teenindavad külastajaid peasissepääsust.
Parkimisvõimalused on lähedal asuvates tasulistes parkimismajades ja avalikes parklates. Keskne asukoht ja hea ühistranspordiühendus aitavad korraldada igapäevast tööd autovabalt.

Kui soovite ruume vaadata või rohkem infot, siis palun võtke ühendust.