Tallinna Ärikeskus - Harju 6 - RE Kinnisvara

Property Intro

Tallinna Ärikeskus – Harju 6

Harju 6, Tallinn, Estonia

Tallinna Ärikeskus – Harju 6

Harju 6, Tallinn, Estonia

Prindi välja

Property info

Property main info

Vaata Harju 6 pakkumisi siit.

Vabaduse väljaku kõrval asuv ajalooline Tallinna Ärikeskus on tänapäevane äri- ja büroohoone, mis asub otse linna südames.

Tänu oma suurepärasele asukohale ja taustale on hoones mitmeid üürnike, kes just väärtustavad maja pakutavaid eripärasid.

Hoones resideeruvad kolm suursaatkonda ja mitmed edukad ettevõtted. Lisaks on üürnikeks mitu meelelahutusasutust ja kauplust.

Hoone tõstavad teiste omasuguste seast esile nii selle ajalooline taust, sisekujundus kui ka ehituslikud eripärad. Tegemist ühe turvatuma büroohoonega Tallinnas, kuna majas on äärmiselt oluline üürnike privaatsus ja turvalisus.

Kõik hoone üüripinnad on kõrgemate lagedega ja pakuvad esinduslikku õhkkonda.

Lisaks on klaaskatusega siseõu – tuntud kui Galerii Aatrium, mis on kõrgeim näitusesaal Tallinnas ja mida loetakse maja pärliks. Liftiga sõites avaneb siseõue meeliköitev vaade, mida rikastavad vahelduvate näituste taiesed oma värvides.

Maja on kandnud endas läbi aegade ärivaimu. Tublide XVIII-XIX sajandivahetusest ettevõtjate nagu kaupmees Aleksander Ernst, parun Eduard von Maydell, kõrtsmik Wilhelm Kirstein jpt. mainet ja tegemisi on täna jätkamas nii Eesti- kui ka väliskapitalil põhinevad ettevõtted.

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!