Fahle Park - Tartu mnt 80-82 - RE Kinnisvara

Property Intro

Fahle Park – Tartu mnt 80-82

Tartu maantee 84a, Tallinn, Estonia

Fahle Park – Tartu mnt 80-82

Tartu maantee 84a, Tallinn, Estonia

Prindi välja

Property info

Property main info

Vaata Fahle Park pakkumisi siit.

Fahle Park on Tartu mnt 80 ja 82 kinnistutel paiknev ja täna Zelluloosi kvartali nime all tuntud piirkonnas loodav uudne äri- ja elukvartal.

Fahle Park pakub ettevõtetele innovatiivseid ja ainulaadse arhitektuuriga A-klassi büroolahendusi ning elanikele kõige kõrgematele standarditele vastavaid eksklusiivseid kortereid. Fahles leiavad kaasaegsete büroolahenduste ja korterite kõrval koha restoranid, meelelahutusasutused, hotell koos spa- ja veekeskusega, spordiklubid ja paljud muud mugavusteenused. Fahle kõik hooned saavad olema ühendatud klaaskatusega galerii kaudu, milles asub alati roheline pargilik keskkond koos puhkealade ja restoranide terrassidega.

Fahle Park’i moodustavad suures osas A-klassi äripindadeks rekonstrueeritavad ajaloolised paekivi hooned. Ainulaadset keskkonda täiendatakse esmaklassiliste uute kõrghoonetega, aastaringselt rohelise ja sooja galeriiga ning miljööväärtusliku pargiliku keskkonnaga.  Eesmärgiks on luua aegumatult stiilne kvartal, kus väärikas vana ja innovaatiline uus põimitakse ühtseks tervikuks.