Delta Plaza - Pärnu mnt 141 - RE Kinnisvara

Property Intro

Delta Plaza – Pärnu mnt 141

Pärnu maantee 141, Tallinn, Estonia

Delta Plaza – Pärnu mnt 141

Pärnu maantee 141, Tallinn, Estonia

Prindi välja

Property info

Property main info

Vaata Pärnu mnt 141 pakkumisi siit

Delta Plaza on 2008. a valminud suurepärase asukohaga A-klassi ärihoone. Hoone asub Pärnu mnt-l aktiivses äripiirkonnas vaid mõneminutilise autosõidu kaugusel Kesklinnast, lennujaamast ja Mustamäest.

Hoonest avanevad suurepärased vaated Kesklinna ja mere suunas ning samuti Ülemiste järvele ja seda ümbritsevale männimetsale.

Delta Plazas on optimaalse sisekliima tagav niisutussüsteem koos sundventilatsiooni ning ruumikohase jahutuse reguleerimisega. Hoonet köetakse keskkonnasäästliku gaasiküttega.

Edukaks tööks on olemas tänapäevaste võimalustega sidelahendused koos kvaliteetse Cat6 arvutivõrgu kaabeldusega. Turvalisuse tagavad kaasaegsed valve- ja läbipääsusüsteemid ning tulekahjusignalisatsioon ja sprinklerkustutussüsteem.

Mugavaks olemiseks on igal üüripinnal kööginurga valmidus ja oma tualettruumid. Hoones on 3 kiiret lifti, üldkasutatavad suitsetamisruumid, toitlustusasutus, autode käsipesula ning jalgrattaparkla.

Töötajatel on võimalik parkida tõkkepuuga piiratud mahukas parkimismajas ning klientidel hooneesisel ja kõrvalkinnistul asuvatel parkimisplatsidel.

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!