Kiisa 12 – 46 – RE Kinnisvara

Property Intro

Kiisa 12 - 46

Kiisa 12, Kesklinn, Kesklinna, Harju County, Estonia

Kiisa 12 - 46

RÕDUGA KORTER VAIKSES KESKLINNA TÄNAVAS!

335 500 €

4 076.55 €/m2

Prindi Saada sõbrale

Property info

Asula Tallinn
Linnaosa Kesklinn
Tänav Kiisa
Maja nr 12
Korter 46
Korrus 3
Tube 3
Tüüp Korter
Valmidusaste uus ehitis
Ehitusaasta 2023
Omandivorm korteriomand
Üldpind 82.30
Hind 335500.00
Hind m² 4076.00

Võtmed kätte veebruaris 2024! Saadaval 2-4 toalised rõdudega korterid. Helista ja lähme vaatama juba täna!

Domino Kodud on suurepärane elamispaik nii väiksematele kui ka suurematele peredele Tallinna kesklinnas. Kaasaegsed arhitektuurilahendused ja asukoht teevad hoone ihaldatud elukohaks. Maja koosneb kahest osast - viiekordne maja põhja pool ja 6-kordne maja lõuna pool. Esimestel korrustel on 5 funktsionaalset äriruumi. Majas on planeeritud 72 mugavustega korterit, millest enamustel on rõdud.
Täiendavaks mugavuseks lisaks korterile pakume müügiks 1834m2 suuruses maa-aluses garaažis parkimiskoha alates 15 000 eurost ja panipaiga alates 6000 eurost. Jalgrattaomanikele on tagatud jalgrattahoidlad.

EHITUSINFO
Hoone on välisseinad on valmistatud betoonist sandwich-paneelidest, mis tagavad tugeva ja vastupidava välisstruktuuri. Sisemised kandvad seinad ja korteritevahelised seinad koosnevad betoonpaneelidest, mis aitavad säilitada tugeva ja helikindla keskkonna. Vahelaed on valmistatud monteeritavatest õõnespaneelidest, mis aitavad hoone kaalu optimeerida. Fassaad on kaetud värvitud betooniga, mis lisab hoonele esteetilist ilmet. Katusekate on tehtud rullmaterjalist, mis tagab kaitse ilmastiku eest. Kortermaja aknad on varustatud kolmekordse klaaspaketiga PVC-akendega, mis aitavad kaasa heale soojus- ja helipidavusele. Hoone energiaklass on B. Siseviimistluses on valikus kaks varianti: hele ja tume.

TEHNOSÜSTEEMID
Ventilatsioon on lahendatud igas korteris eraldi ventilatsiooniagregaadiga, mis tagab puhta õhu ja hea sisekliima. Küttesüsteem põhineb kaugkütte vesipõrandaküttel, millele on lisatud varuelektriküte sanitaarsõlmedes.
Arvestid on kaugloetavad elektriarvestid ja veearvestid, mis muudavad ressurside jälgimise lihtsaks ja mugavaks.

Liftid on kvaliteetsest tootjast Schindler, mis tagavad mugava juurdepääsu kõigile korrustele.

Turvalisus on tagatud üldise videovalvega majas ja territooriumil ning igas korteris on eraldi videofonolukk.

Madalpingesüsteemid hõlmavad andmesideühendust kõigis korterite tubades, tagades kaasaegse sideliikluse.

PIIRKOND
Domino Kodud asuvad rahulikus ja privaatses kõrvaltänavas ning on mugav koht linnas elamiseks. Kiireks liikumiseks südalinna ja kodu vahel tagavad läheduses asuvad bussi-, trammi- ja rongipeatused. Samuti on piirkonnas kõik vajalik noore pere igapäevaeluks - lasteaiad, koolid, haigla, Sparta spordiklubi ja raamatukogu. Maja ümber rajatakse haljastus ja laste mänguväljak. Selline asukoht teeb majast ideaalse koha ka lastega peredele.

Anna julgelt oma huvist mulle märku ja korraldan korteriga tutvumise!

RE Kinnisvara AS pakub kinnisvaraga seotud täisteenust - äri- ja elamispindade maaklerteenus, kinnisvara hindamine ja ostu-müügi protsessi läbiviimine kuni notarini välja. Teeme koostööd kõigi Eesti pankade ja finantssasutustega. Meie eksperthinnangud on aktsepteeritud kõigi Eestis tegutsevate krediidiasutuste poolt. Tutvu lähemalt www.re.ee

Ventilatsioon Sundventilatsioon
Lisaruumid panipaik
Rõdu klaasitud
Energiaklass B
Küttesüsteem Põrandaküte
Ehitusmaterjal betoonmaja
Katus rullmaterjal
Parkimine maja all
Parkimiskohti 1