Kopli 3 – RE Kinnisvara

Property Intro

Kopli 3

Kopli 3, Tallinn, Estonia

Kopli 3

Hea nähtavusega äripind Tellisikivi kvartali naabruses

1 935 €

18 €/m2

Prindi

Property info

Üldpind 107.50
Maakond Harjumaa
Asula Tallinn
Linnaosa Põhja-Tallinn
Maja nr 3
Korrus 1
Tüüp Büroo, Kaubandus, Teenindus, Toitlustus
Hind 1935.00

Üürile anda Kopli tänava ääres asuv hea nähtavuse ja ligipääsuga äripind. Äripind oli viimati kasutuses restoranipinnana, kuid samas sobib see suurepäraselt bürooks/showroomiks või siis ürituste/koolituste korraldamiseks. Pinnale sobiks ka ettevõte, kes tegeleb sisustusvaldkonnaga ja oleks seega sünergiliselt seotud hoones tegutseva Vivarec ettevõttega.

Pinna suurus on 107,5 m2, mis hetkel koosneb 56,2 m2 kliendialast ja 36,7 m2 köögialast. Köögialal on olemas võimalused ventilatsiooniks. Vivareci näidistesaali on võimalik kasutada töövälisel ajal eriürituste korraldamisel või ka vajadusel nädalavahetusel.

Pinnale on võimalik siseneda Kopli tänava poolt läbi fuajee, kuid on ka võimalus siseneda eraldi sissepääsu kaudu väliterrassilt. Kui pind võtta kasutusele kontoripinnana, siis on köögiosa asemel võimalik teha kontoriruum. Ka on köögisosas olemas eraldi tualettruum, mis võimaldaks pinna täielikut eraldada Vivareci näidistesaalist ja kontoriosast. Maja taga asub suur piiratud hoov, mida on võimalik kasutada terrassina näiteks toitlustuse eesmärgil.

Vahetult hoone ees paikneb trammipeatus. Parkimine maja kõrval asuvas avalikus parklas. Pinnaga koos saab 2 parkimiskohta tasuta.

Hoone kõrval asub Balti Jaama turg ja Tellisikivi Loomelinnak.

Huvi korral annan meeleldi lisainfot ning korraldan objekti külastuse.

Ehitusmaterjal Kivimaja