Suurvälja tee 15 – RE Kinnisvara

Property Intro

Suurvälja tee 15

Suurvälja tee 15, Vaela, Harju County, Estonia

Suurvälja tee 15

Detailplaneeringuga ärimaa kinnistu ringtee ääres

1 282 090 €

58 €/m2

Prindi Saada sõbrale

Property info

Üldpind 22105.00
Linn/vald Kiili vald
Asula Vaela küla
Linnaosa Tallinna lähiümbrus
Maja nr 15
Tüüp Maa
Maa ärimaa, tootmismaa
Omandivorm kinnistu
Krundi pind 22105.00
Katastri nr. 30401:001:2669
Hind 1282090.00

Müüa detailplaneeringuga nn I liini kinnistud, mis tähendab, et maatükid paiknevad vahetult suure liiklusega Tallinna ringtee ääres ja pakuvad parimat võimalikku nähtavust.

Logistika tuiksoonel - ainulaadse asukohaga äripark edumeelsetele Tallinna Ringtee ääres. Äripargi esimene hoone valmis 2022. aastal. Tänaseks on parki rajatud nii stockoffice hooneid kui ka lao- ja tootmishooneid omakasutusse.

Ringtee Äripargis on erineva suurusega kinnistud ja paindlik ehitusala, mis võimaldab pakkuda ehitusõigust hoonetele alates 2900 m2 kuni üsna unikaalse 45 000 m2-ni. Kui on plaanis laiendada või kolida logistika, tootmise või kaubanduse äri, siis on raske leida paremat põhjust, kui Ringtee Äripargi asukoht Tallinna Ringteel.

ASUKOHT:
Tallinna ringtee ristub Eesti siseste põhimaanteedega ja ühendab Paldiski ning Muuga sadama kaubateid. Siit liigub 2019. aasta Maanteeameti uuringu andmetel päevas keskmiselt läbi üle 15 000 auto. Areng piirkonnas jätkub kindlasti aktiivselt, kuna siit on võrdselt 16 km kaugusel Peterburi maantee, Via Baltika ja Tallinna kesklinn. 

Juurdepääs ringteelt on tagatud viis aastat tagasi rajatud moodsa Kurna liiklussõlme kaudu. Eesti esimene IKEA kaubamaja valmis sama liiklusssõlme juurde, vaid kilomeetri kaugusele Ringtee Äripargist.

Naabruskonnas kiirelt arenevad ja kasvavad Järveküla, Kangru, Kiili ning Uuesalu elamualad, kus elab täna enam kui 5000 inimest. Nende lähedus tagab vajaliku tööjõu ja tarbijaskonna. Rajatud kergliiklusteed annavad võimaluse kohalikel elanikel jõuda äriparki autovabalt - jala või jalgrattaga.

Ringtee Äripark paikneb vahetult ringtee ääres ja 750 meetri pikkune teefassaad võimaldab paigutada ettevõtete logo ning reklaamid suure liiklustihedusega maantee äärde.

KINNISTU
Pindala kokku: 22 105 m²
Maa sihtotstarve: 80% tootmismaa, 20% ärimaa
Ehitusalune pindala: 12 000 m²
Lubatud hoone kõrgus: 16 m
Korruselisus: 3

LIITUMISED JA TRASSID
- sõidu- ja kõnniteed ning mahasõidud kinnistutele;
- sademevee kanalisatsiooni liitumisvõimalus;
- vee- ja kanalisatsioonitrasside liitumisvõimalused;
- sidetrassi kanalisatsiooni liitumisvõimalus;
- gaasitrassiga liitumine;
- elektrikaabli kõri.

Võimalus projekteerida ja ehitada kliendi vajaduste järgi sobiv hoone. Soovi korral on võimalik hoonet üürida ja teha seda ka väljaostu võimalusega.

Hinnale lisandub käibemaks.

Võta ühendust ja too enda ettevõte Tallinna ringtee äärde nähtavale kohale!

Vaata täpsemat informatsiooni Ringtee Äripargi kohta siit: re.ee/projektid/aripinnad/stockoffice/ringtee-aripark/

Detailplaneering Kehtestatud