Property Intro

Pikk 1 - 11

Pikk 1, Tallinn, Estonia

Pikk 1 - 11

176 000 €

2 829.58 €/m2

Prindi

Property info

Maakond Harjumaa
Asula Tallinn
Linnaosa Kesklinn
Tänav Pikk
Maja nr 1
Korter 11
Korrus 5
Tube 2
Magamistube 1
Tüüp Korter
Valmidusaste renoveeritud
Ehitusaasta 1300
Omandivorm korteriomand
Vannitube 1
Üldpind 62.20
Hind 176000.00
Hind m² 2813.50

Müüa 2 toaline, ainulaadse ja huvitava lahenduse ning stiilse siseviimistlusega korter ajalooliselt väärikas majas vanalinnas. Hoone on tuntud kui endise Pärli kohviku maja, mis asub Pika tänava alguses, otse Toompea nõlva all. Täielikult renoveeritud hoonesse on ehitatud 15 eksklusiivset ja väga kvaliteetset korterit.

Korter nr. 11 asub kahel tasapinnal, sissepääsuga V korruselt. Akendest avanevad erakordsed vaated Toompeale, Tornide väljaku tornidele ja Issandamuutmise kirikule.
Korteri alumisel korrusel on eraldatud köögiosaga elutuba, esikuosa, vannituba ja teisel korrusel magamistuba 9,7 m2. Väike korter on üllatavalt liigendatud lahendusega, pakkudes võimalusi korteri omanäoliseks, kuid siiski funktsionaalseks kasutuseks. Elutoas on rohkesti vertikaalselt paigaldatud puittalasid, mis on koondatud koonusekujuliselt lae keskele. Lagede kõrgus 3,7 m.
Põranda pinda 72,9 m2.
Korteris õhukonditsioneerid.

Energiamärgis puudub.

Korter sobib üüritulu investeerimiseks, hetkel kaetud üürilepinguga.

Kogu hoone ja korterite viimistlus kavandatud Eesti tippdisainerite Vaikla Disain sisearhitektide poolt ning teostatud keskmisest kõrgemas hinnaklassis olevate materjalidega – vannitoa seinad ja põrand kaetud mosaiikplaatidega, kvaliteetne sanitaartehnika, tubade põrandatel naturaalne tamme laudparkett, aaderdatud täispuidust (mänd) aknalauad ja aaderdatud täispuidust (mänd) siseuksed.
Väikeses sisehoovis asub jalgrataste parkla.

Hoone paikneb Vanalinna südames, Raekoja plats, Toompea ja Shnelli tiigi park 3 minuti jalutuskäigu kaugusel, lähiümbruses asuvad ka mitmed vaba aja veetmise ja kultuuriasutused. Kogu Tallinna vanalinn kuulub UNESCO maailmapärandi nimekirja.

Pliit Elektripliit
Küttesüsteem Keskküte
Ehitusmaterjal Kivimaja
Katus kivi