Bremeni käik 1 – RE Kinnisvara

Property Intro

Bremeni käik 1

Bremeni käik 1, Tallinn, Estonia

Bremeni käik 1

Atraktiivse sisekujundusega büroo Vanalinnas!

2 631.60 €

12 €/m2

Prindi

Property info

Üldpind 219.30
Maakond Harjumaa
Asula Tallinn
Linnaosa Vanalinn
Korrus 2
Tüüp Büroo, Teenindus
Hind 2631.60

Üürile anda atraktiivse sisekujundusega büroopind Vanalinna ajaloolises kvartalis Bremeni käigus. Pind on arhitektide käeläbi leidnud sisekujunduse, mis sobitub suurepäraselt vanalinna unikaalsesse kooslusse. Ajaloolise asukoha väärtust tõstavad lähedal asuv Vene kirik ja tänava teisel küljel asuv kunstigalerii. Bremeni käik ühendab Harju ja Vene tänavat. Maja esimesel korrusel asub vaikne ja hubane restoran.

Büroopind asub ajaloolise maja teisel korrusel, kuhu on tänavalt eraldi sissepääs. Pinna koosseisu kuulub avatud planeeringuga tööala, mis omakorda on jaotatud liigendatud klaasist kabinettidega. Lisaks asetsevad pinnal kaks eraldi kabinetti, nõupidamisteruum, kaks kööginurka ja esinduslik vastuvõtuala. Pinnal on ka enda duširuum ja tualetid. Pind antakse üürile koos köögimööbli ja väljaehitatud vatuvõtualaga.

Hoones on keskküte ja sundventilatsioon. Kuna tegemist on ajaloolise Vanalinna majaga, siis tänu paekivi seintele on suvel meeldiv sisekliima ja suviste soojade ilmadega ei muutu ruumid liiga palavaks.

Hoones on paigaldatud oma signalisatsioonisüsteem. Klientidele on paigaldatud fonolukk, mis teeb sissepääsu mugavaks. Paigaldatud ülikiire internetiühendus optilise kaabliga.

Sõltumata asukohast Vanalinnas on hoonele mugav ligipääs, kuna lähedal asub mitmeid avalikke parklaid, kust on võimalik osta ka soodsamaid kuukaarte. Ühistranspordi peatused asuvad mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel. Lisaks sellele, et hoone alumisel korrusel asub suurepärane restoran Chakra, siis ümbruskonnas on Vanalinnale kohaselt mitmeid mainekaid restorane.

Vajadusel on võimalik pinnaga ühendada hoone kolmandal korrusel paiknev 159 m2 ilusa sisekujundusega büroopind.

Üürihinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

Pakkumine on Teile vahendustasuta.

Ventilatsioon Konditsioneer, Sundventilatsioon
Lisaruumid panipaik, garderoob
Küttesüsteem Keskküte
Ehitusmaterjal Kivimaja
Parkimine tasuline parkimine