Tartu mnt 84a – RE Kinnisvara

Property Intro

Tartu mnt 84a

Tartu maantee 84a, Tallinn, Estonia

Tartu mnt 84a

12 töökohta ajaloolises hoones asuvas büroos Kõik hinnas!

3 600 €

Prindi

Property info

Maakond Harjumaa
Asula Tallinn
Linnaosa Kesklinn
Maja nr 84a
Korrus 2
Tüüp Büroo, Coworking space
Hind 3600.00

Üürile anda büroo erilises hoones, Tartu mnt 84a paiknevas endise tööstushoone renoveerimisel loodud Fahle Majas.

Tegu on osaga suuremast büroost ehk nn. jagatud büroo/co-working põhimõtte alusel pakutava äriruumiga.

Pakkumisel on 12 möbleeritud töökohta privaatses 72m² suuruses büroos, mille aknad avanevad Tartu maantee poole. Nimetatud ruumis on ka möbleeritud kööginurk ja ligipääs terrassile, millest osa on nimetatud ruumi üürniku ainukasutuses.

Lisaks privaatsele büroole on üürnikul võimalik kasutada (sisaldub üürihinnas) eelneva broneerimise alusel erinevaid nõupidamiste ruume. Büroo ühisalal paiknevad suurem köögiruum ning puhke- ja söögiala, WC-d jms,

Üürihinnas sisalduvad ka kõrvalkulud, sh. nii elekter, vesi ja küte kui ka haldus ja hoolduskulud, samuti ka ruumide koristus, Internet, valve jms.

Ühine büroojuht võtab vastu külalised ja saadetised ning suunab nad õigesse kohta.

Pakutava büroo üürile võtmisel kujuneb ühe töökoha maksumuseks 300€ (lisandub käibemaks), mis on samal tasemel teiste jagatud büroo/co-working pakkumistega kesklinna piirkonnas.

Üürihinnale lisandub käibemaks.

Hoone juures on võimalik üürida parkimiskohti hinnaga 25€ kuus (lisandub käibemaks).

Tartu mnt 84a kinnistul valmis 1930. aastal valminud tollase Põhja paberi- ja tselluloosivabriku keedutsehh. Silmapaistva paekivihoone on kavandanud baltisaksa päritolu Erich Jacoby, kes kuulub esimese kümne Eesti kutselise arhitektkonna tekkele aluse pannud arhitekti sekka ja mõjutas Eesti arhitektuurikultuuri märkimisväärselt.

2004. aastal renoveeriti endine tööstushoone Fahle Maja nime saanud äri- ja eluhooneks. KOKO arhitektide poolt kavandatud hoone võitis 2006. aastal Eesti Kultuurkapital arhitektuuri sihtkapitali aastapreemia ja on ära märkimist leidbud ka mitmetel rahvusvahelistel konkurssidel.

Kui soovite ruume vaadata või rohkem infot, siis palun võtle ühendust.