Tala tn 2 – RE Kinnisvara

Property Intro

Tala tn 2

Tala 2, Lasnamäe linnaosa, Lasnamäe, Harju maakond, Eesti

Tala tn 2

Silmapaistev kolm ühes esinduspind Smuuli tee ääres

2 909.50 €

11.51 €/m2

Prindi

Property info

Üldpind 252.70
Maakond Harjumaa
Asula Tallinn
Linnaosa Lasnamäe
Maja nr 2
Korrus 1
Tüüp Kaubandus, Teenindus, Ladu/Tootmine, Stock office
Valmidusaste uus ehitis
Ehitusaasta 2023
Krundi pind 6852.00
Katastri nr. 78403:314:0209
Hind 2909.50

Silmapaistev ja funktsionaalne ladu-kontor-esindus pind Lasnamäe väljakujunenud äripiirkonnas vastavalt Sinu ettevõtte vajadustele. Valmib 2023. a I kvartal.

Üürile anda äripind nr 3 . Pinna kogusuurus 252,7 m². Sellest esinduspinda/ ladu 201m² ja bürood 52m². Täpsemad korruste plaanid leitavad piltide galeriist.

Tala 2 - Solo StockOffice hakkab asuma Tala tänava ja J. Smuuli tee ristil, jäädes silma kõigile, kes liiguvad mööda liiklustihedat J. Smuuli teed. Hooneesist lõiku läbib päevas ca 19 000 autot ning tänu maja heale nähtavusele jääb esinduslik fassaad ning sellel olevad logod silma paljudele möödujatele. Suurepärase asukoha tõttu on tagatud kiire ja mugav ühendus kesklinna, Peterburi maantee ja Tallinna ringteega. Klientidele ja kaubaautodele on kinnistule mugav sisse- ja väljasõit, sest vasak- ja parempöörded on lubatud nii Tala tänavalt kui J. Smuuli teelt. Mitmed ühistranspordi peatused asuvad paarisaja meetri läheduses, samuti toidupoed ning söögikohad. Ümbruskonnas tegutseb suur hulk tuntuid kaubandus- ja äriettevõtteid: Coop, Masku, Bauhof, Hydroscand, IKEA, Ehituse ABC, Onninen, Raitwood jt.

Pilkupüüdva arhitektuuriga Tala 2 - SoloStockOffice on kahekordne ladu-kontor-esindus tüüpi ärihoone, mille esimesel korrusel asuvad esinduslikud kaubandus/teeninduspinnad, tagapool soojustatud laopinnad ning hoone teisel korrusel erineva suurusega büroopinnad. Maja valmib 2023. aasta II kvartalis ning pakkumisel on äripinnad suurusega alates 240 m2 kuni 3500 m2. Lao-, kaubanduse- ja kontoripinna ühendamine ehk kolm ühes lahendus säästab aja-, logistika-, kommunikatsiooni- ning tööjõukulusid.

Esimesele korrusele planeeritud erineva suurusega kaubanduspinnad on eraldi sissepääsuga ja klaasfassaadiga J. Smuuli tee poole. Kaubanduspinnad saavad olema esimesel korrusel otseühenduses laopindadega, mille kõrgus on 7,2 meetrit ning mille suurused algavad alates 154 m2. Laopindadele on planeeritud tõstanduks maja tagumises osas asuvale laadimisalale, mis on ligipääsetav ka poolhaagisega veoautoga.

Teisel korrusel asuvad büroopinnad, suurusega alates 40 m2. Mõnedel teise korruse büroopindadel on rõdud, kus saab kohvi nautida ja värske õhu käes tööd teha või hoopiski kliendikohtumisi pidada. Hämaras kaunistavad fassaadi valguslahendused ning seal tegutsevate ettevõtete LED reklaamid.

Kuna hoone on praegu projekteerimise faasis, saame pakkuda isiklikku lähenemist vastavalt ettevõtte vajadustele. Võimalik kaasa rääkida alates ruumide suurusest kuni pistikupesade asukohtadeni.
Hinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

Pakkumine on Teile vahendustasuta.

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!

Vaata Tala 2 - Solo StockOffice objekti kohta lisainfot siit: re.ee/projektid/aripinnad/stockoffice/tala-2-solo-stockoffice/

Ventilatsioon Kliimaseade, Sundventilatsioon
Energiaklass B
Küttesüsteem Keskküte, Kombineeritud küte
Ehitusmaterjal sega materjalid
Parkimine tasuta parkimine, hoovis