Suurvälja tee 8 – RE Kinnisvara

Property Intro

Suurvälja tee 8

Suurvälja tee 8, Vaela, Harju maakond, Eesti

Suurvälja tee 8

Erineva suurusega kinnistud Tallinna ringtee ääres

540 000 €

60.11 €/m2

Prindi

Property info

Üldpind 8984.00
Maakond Harjumaa
Linn/vald Kiili vald
Asula Vaela küla
Linnaosa Tallinna lähiümbrus
Maja nr 8
Tüüp Maa
Maa ärimaa, tootmismaa
Omandivorm kinnistu
Krundi pind 8984.00
Katastri nr. 30401:001:2666
Hind 540000.00

Logistika tuiksoonel - ainulaadse asukohaga äripark edumeelsetele Tallinna Ringtee ääres. Äripargi esimese kliendi hoone ehitusega saadakse valmis 2022. aasta esimeses kvartalis.

Ringtee Äripargis on erineva suurusega kinnistud ja paindlik ehitusala, mis võimaldab pakkuda ehitusõigust hoonetele alates 2900 m2 kuni üsna unikaalse 45 000 m2-ni. Kui on plaanis laiendada või kolida logistika, tootmise või kaubanduse äri, siis on raske leida paremat põhjust, kui Ringtee Äripargi asukoht Tallinna Ringteel.

Tallinna ringtee ristub Eesti siseste põhimaanteedega ja ühendab Paldiski ning Muuga sadama kaubateid. Siit liigub 2019. aasta Maanteeameti uuringu andmetel päevas keskmiselt läbi üle 15 000 auto. Areng piirkonnas jätkub kindlasti aktiivselt, kuna siit on võrdselt 16 km kaugusel Peterburi maantee, Via Baltika ja Tallinna kesklinn. 

Juurdepääs ringteelt on tagatud viis aastat tagasi rajatud moodsa Kurna liiklussõlme kaudu. Eesti esimene IKEA kaubamaja ehitatakse samale liiklussõlmele, vaid kilomeetri kaugusele Ringtee Äripargist.

Naabruskonnas kiirelt arenevad ja kasvavad Järveküla, Kangru, Kiili ning Uuesalu elamualad, kus elab täna enam kui 5000 inimest. Nende lähedus tagab vajaliku tööjõu ja tarbijaskonna. Rajatud kergliiklusteed annavad võimaluse kohalikel elanikel jõuda äriparki autovabalt - jala või jalgrattaga.

Ringtee Äripark paikneb vahetult ringtee ääres ja 750 meetri pikkune teefassaad võimaldab paigutada ettevõtete logo ning reklaamid suure liiklustihedusega maantee äärde.

KINNISTU
Pindala kokku: 8984m²
Ehitusalune pindala: 5 300m²
Lubatud hoone kõrgus: 16m
Korruselisus: 3

LIITUMISED JA TRASSID
sõidu- ja kõnniteed ning mahasõidud kinnistutele;
tänavavalgustus;
sademevete kanalisatsioon;
gaasitrass;
vee- ja kanalisatsioonitrassid;
sidevarustus;
elektrivarustus.

Võimalus projekteerida ja ehitada kliendi vajaduste järgi sobiv hoone. Soovikorral on võimalik hoonet üürida ja teha seda ka väljaostu võimalusega.

Hinnale lisandub käibemaks.

Võta ühendust ja too enda ettevõte Tallinna ringtee äärde nähtavale kohale!

Vaata täpsemat informatsiooni Ringtee Äripargi kohta siit: re.ee/projektid/aripinnad/stockoffice/ringtee-aripark/

Detailplaneering Kehtestatud
Energiaklass A