Laki 4 – RE Kinnisvara

Property Intro

Laki 4

Laki 4, Tallinn, Estonia

Laki 4

2021 septembris valmiv uus ärihoone Lucky 4 ärikvartalis

643.50 €

11 €/m2

Prindi

Property info

Üldpind 58.50
Maakond Harjumaa
Asula Tallinn
Linnaosa Kristiine
Maja nr 4
Korrus 3
Tüüp Büroo
Maa ärimaa, tootmismaa
Valmidusaste uus ehitis
Ehitusaasta 2021
Katastri nr. 78401:101:4319
Hind 643.50

Käesoleva aasta septembris valmib uus ärihoone Laki 4.

Pakutav büroopind asub hoone kolmandal korrusel. Ruumide plaan on leitav piltide galeriis.

Laki 4 asub Lucky 4 ärikvartali arendusalal kuhu on planeeritud neli ärihoonet brutopindalaga ligi 22 000 ruutmeetrit büroo-, kaubandus- ja teeninduspinda. Äripinnad on eelkõige sobilikud kesk- ja väikeettevõtetele, kes soovivad kõrgete lagedega müügi- ja/või laopinda koos bürooruumidega või eraldiseisvat büroopinda. Mitmeotstarbelised boksid on suurusvahemikus 185-370 m² ning eraldiseisvad büroopinnad suurusvahemikus 30-75 m², lisaks on võimalik üüripindu liita ja moodustada teile sobiv äripind. Esimese korruse kaubandus- ja teeninduspindadel on maja tagumisel küljed tõstanduksed mõõtmetega 3,3x3,3 meetrit (kõrgus x laius) ning varustatud automaatikaga.
Esimesel korrusel on lagede kõrgus 4,69 meetrit ja teisel korrusel 2,80 meetrit.

Lucky 4 ärikvartal asub Lääne-Tallinnas, Haabersti ja Kristiine linnaosade piirimail. Lähedusse jäävad Mustamäe ja Kristiine keskus ning Tähetorni Tehnopargi 20,5 ha arendusala. Selles välja kujunenud sotsiaalse ja tehnilise infrastruktuuriga piirkonnas on uutele äripindadele tagatud hea ligipääsetavus nii ühistranspordi kui autoga. Tänu suurte magistraalide ja kesklinna lähedusele on Laki tänava ümbrus arenenud väike- ja keskettevõtete tõmbepunktiks. Keskkonda muudavad pidevalt atraktiivsemaks aina kerkivad ärihooned ja elamurajoonid. Tagatud on logistiliselt mugavad ühendused Ülemiste, kesklinna ja Paldiski suunaga.

Hoone üürnikele on tasuta personaalsed parkimiskohad.

Tegemist on energiasäästliku majaga. Boksipõhiselt reguleeritav keskküte ja soojustagastusega ventilatsioon kombineerituna tagavad madalad kütte- ja jahutuse kulud, mis kajastuvad kõrvalkuludes.
Hoonel on kõrge resolutsiooniga turvakaamerad hoone perimeetril, programmeeritav ligipääsusüsteem, boksipõhine valve, valgustatud välireklaami võimalus ning soovi korral saab lisaks nutika äripinna lahenduse mis võimaldab distantsilt, telefoni teel, juhtida tõstanduksi ja valvesüsteemi.

Ruumide üürile võtmine on vahendustasuta.

Üürihinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

Tutvuge Laki 4 maja teiste pakkumistega siin: re.ee/projektid/aripinnad/laki-4/

Küsimuste korral olen hea meelega teile abiks.

Ventilatsioon Konditsioneer, Sundventilatsioon
Energiaklass B
Küttesüsteem Keskküte
Ehitusmaterjal betoonmaja
Parkimine tasuta parkimine, hoovis, maja ees