Silikaltsiidi 8 – RE Kinnisvara

Property Intro

Silikaltsiidi 8

Silikaltsiidi 8, Tallinn, Eesti

Silikaltsiidi 8

Täislahendused avara ligipääsuga Männiku piirkonnas.

3 000 €

6 €/m2

Prindi

Property info

Üldpind 500.00
Maakond Harjumaa
Asula Tallinn
Linnaosa Nõmme
Maja nr 8
Korrus 1
Tüüp Ladu, Tootmine, Kaubandus, Stock office
Maa ärimaa
Ehitusaasta 2022
Krundi pind 273452.00
Katastri nr. 78404:405:4820
Hind 3000.00

Silikaltsiidi 8 Tehnopark koondab kogu äri ühte kohta, pakkudes täislahendusi ettevõtetele, kes on laienemas ja kes hindavad erilahendusi ning avarat ligipääsu erinevas suuruses transpordivahenditele. Silikaat Tehnopark Männikul vastab ka kõige nõudlikumale maitsele ja töötab sinu äriedu jaoks igal ajal.

Kaasaegne 28 hektaril asetsev Silikaltsiidi 8 Tehnopark rajati ajaloolisse arenevasse tööstushoonete piirkonda Nõmme linnaosas Männikul. Detailplaneeringu järgselt saab kokku 22-le krundile rajada kuni neljakorruselisi stock-office tüüpi hooneid ja traditsioonilisi äri-, lao- ja tootmishooneid. Paindlik planeering annab võimaluse liita erinevaid krunte, andes võimaluse tulevikus laieneda. Olemas on kõik vajalikud tehnovõrgud: vesi, kanalisatsioon, elekter, gaas, küte ja side. Vee puurkaevude ja piirkondliku alajaama lähedus annab võimaluse tugevvoolu ja vee tarbimiseks. Kulusid aitab tootmisprotsessis kokku hoida tehnoloogilise vee kasutamine lähedalasuvast pumbajärvest.

HOONED
Tehnoparki rajatakase nii stock-office üüripindasid kui eraldiseisvaid suuremaid lao- ja tootmishooneid. Võimalik on kaasa rääkida hoonete projekteerimisel, kuna hoonete ehitus pole veel alanud. Nii vastavad tulevased pinnad täielikult kliendi vajadustele.

STOCK-OFFICE TÜÜPI ÄRIPINNAD
Esindus, ladu ja kontor - kõik multifunktsionaalselt ühes kohas
Planeeritavad üüripindade suurused:
* 500 m2
* 600 m2
* 750 m2
* 1100 m2
* 1500 m2
* 2200 m2

LAO-JA TOOTMISHOONED
Rajame hoonete pindalad vastavalt kliendi vajadustele ja tehnoloogilisele plaanile. Kogu territooriumi pindala 28 hektarit, mis võimaldab rajada nii väiksemaid 1000-2000 m2 pindalaga hooneid kui ka suuremahulisi tootmisi.

ÜÜRIHINNAD
Täpsem üürihinna pakkumine sünnib lähtuvalt lähteülesandest ja täpsematest vajadustest. Küsige täpsemat pakkumist.

Hinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

Pakkumine on Teile vahendustasuta.

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!

Tutvu lähemalt Silikaltsiidi 8 - Silikaat Tehnopark lisainformatsiooniga siin: re.ee/projektid/aripinnad/stockoffice/silikatsiidi-8-silikaat-tehnopark/

Detailplaneering Kehtestatud
Ventilatsioon Sundventilatsioon
Energiaklass B
Küttesüsteem Gaasiküte
Parkimine tasuta parkimine, hoovis, maja ees