Järve 2 – RE Kinnisvara

Property Intro

Järve 2

Järve 2, Tallinn, Estonia

Järve 2

Büroo uutes Järve Tornides

530.10 €

11.40 €/m2

Prindi

Property info

Üldpind 46.50
Maakond Harjumaa
Asula Tallinn
Linnaosa Kristiine
Maja nr 2
Korrus 2
Tüüp Büroo, Teenindus
Valmidusaste valmimisjärgus
Ehitusaasta 2020
Katastri nr. 78407:703:0064
Hind 530.10

2020. aasta sügisel valmis Järve tänav 2 kinnistul uus äri- ja elamuhoone, Järve Tornid.

Pakutav büroopind paikneb Järve Tornide tornis nr 1, teisel korrusel, kogupinnaga 46,5 m². Ruumide plaan on leitav piltide galeriis.

Järve tornide äripindade kompleksi kuulub mõlema torni esimesed kaks korrust ja neid ühendav kahekorruseline äri- ja bürooplokk. Esimene korrus on mõeldud eeskätt kaubandus- ja teeninduspinnaks ning teine korrus läbivalt bürooks. Kokku on hoones ca 3500 m² üüritavat äripinda millest ca 1700 m² äri- ja kaubanduspind ning ca 1800 m² büroopind.

Äripindade parkimine on korraldatud hoone väliparklates.

Järve Tornid asuvad kiiresti arenevas piirkonnas, Järvevana Kvartali vastas. Teisel pool Pärnu maanteed paikneb büroohoone Delta Plaza, Järve metsapark ja Ülemiste järv. Järve Tornidest kesklinna poole jääval alal arendab Pro Kapital Grupp Kristiine linnaosa suurimat uut äri- ja elurajooni Kristiine Cityt. Asukoht suurte magistraalide Pärnu mnt, Järvevana tee ja A.H. Tammsaare tee ristumiskohas tagab kiire ühenduse iga linnaosaga. Ligikaudu 10 minutilise autosõidu kaugusel on Ülemiste- ning T1 kaubanduskeskus, Mustamäe ja Kristiine keskus, Nõmme turg, kesklinn jms. Sealhulgas on ka väga hea ühistranspordiühendus igal suunal ning vahetus läheduses asuv Järve rongipeatus hõlbustab kasutama ummikutevaba ja loodussõbralikku transpordilahendust.

Järve Tornide kompleksis valmis TORN 2 ja tornide vaheline kahekorruseline büroo-, kaubandus-teeninduspindade osa detsembris 2020. TORN I äripinnad valmivad 2021. aasta suve lõpus.

Ruumide üürile võtmine on vahendustasuta.

Üürihinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

Tutvuge Järve Tornide teiste pakkumistega siin:
re.ee/projektid/aripinnad/kaubandus-teenindus/jarve-tornid/

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!

Ventilatsioon Sundventilatsioon
Energiaklass C
Küttesüsteem Keskküte
Ehitusmaterjal betoonmaja
Parkimine tasuta parkimine, tasuline parkimine