Valukoja 10 – RE Kinnisvara

Property Intro

Valukoja 10

Valukoja 10, Lasnamäe, Harju County, Estonia

Valukoja 10

Büroo uues ärihoones Ülemiste City`s

19 367.04 €

13.44 €/m2

Prindi

Property info

Üldpind 1441.00
Maakond Harjumaa
Asula Tallinn
Linnaosa Kesklinn
Maja nr 10
Korrus 4
Tüüp Büroo, Teenindus
Ehitusaasta 2020
Hind 19367.04

2020. aasta mais valmib Ülemiste City`s uus äri- ja eluhoone Lurichi maja.

Pakutava büroo puhul on tegemist 8-korruselise büroohoone 2. - 4. korrust hõlmava bürooga, selle koosseisu jäävatel korrustel on üüritavaks pinnaks 400-583m².

Lurichi maja paikneb Lurichi kvartalis - ajaloolise Dvigateli tehasehoone paekivimüüride vahel ja telliskivihoonetes paiknevas hoonetekompleksis. Kvartalis paikneb spordiklubi MyFitness, restoran Juur, toidukohad Nu Face ja Pomo. Lurichi kvartal külgneb Eestis suurima büroohoone Öpiku majaga, nende vahele jääb nägus haljastatud jalakäijate promenaad. Öpiku majas on lisaks üürnikele kahes 13-korruselises tornis ka konverentsikeskus, e-Estonia showroom, välistöötajate Eestisse liikumist toetav Eesti Rahvusvaheline Maja ja Mamo lõunarestoran.

Lurichi maja koosneb kahest tornist. 13-korruselises eluhoones paikneb 84 korterit, mida pakutakse nii lühiajalisele kui pikaajalisele üürile eeskätt linnakus tegutsevate ettevõtete vajadustest lähtuvalt - töötajate või lähetusse saabunud partnerite majutamiseks.

8- korruselises büroohoones on üürile pakkuda kaasaegsed bürood. Kokku on hoones 3705m² büroopinda. Ühe korruse üüritavaks pinnaks on 400-583m².

Kui soovite ruume vaadata või rohkem infot, siis palun võtke ühendust.

Ruumide üürile võtmine on vahendustasuta.

Üürihinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

Kui soovite ruume vaadata või rohkem infot, siis palun võtke ühendust.