Valukoja 10 – RE Kinnisvara

Property Intro

Valukoja 10

Valukoja 10, Lasnamäe, Harju County, Estonia

Valukoja 10

Büroo uues hoones Ülemiste City`s

7 730.80 €

14 €/m2

Prindi

Property info

Üldpind 552.20
Maakond Harjumaa
Asula Tallinn
Linnaosa Kesklinn
Maja nr 10
Korrus 6
Tüüp Büroo, Teenindus
Ehitusaasta 2020
Hind 7730.80

2020. aasta juunis valmis Ülemiste City`s uus äri- ja eluhoone Lurichi maja.

Pakutava büroo puhul on tegemist 8-korruselise büroohoone 6. korrusel paikneva bürooga. Korruse plaan on leitav piltide galeriis.

Lurichi maja kõrgematelt korrustelt avanevad vaated lennujaamale ja südalinnale ning merele. Hoones on kõigile üürnikele ühiseks kasutamiseks katuseterass.

Lurichi maja paikneb Lurichi kvartalis - ajaloolise Dvigateli tehasehoone paekivimüüride vahel ja telliskivihoonetes paiknevas hoonetekompleksis. Kvartalis paikneb spordiklubi MyFitness, restoran Juur, toidukohad Nuface ja Pomo. Lurichi kvartal külgneb Eestis suurima büroohoone Öpiku majaga, nende vahele jääb nägus haljastatud jalakäijate promenaad. Öpiku majas on lisaks büroopindadele kahes 13-korruselises tornis ka konverentsikeskus, e-Estonia showroom, välistöötajate Eestisse liikumist toetav Eesti Rahvusvaheline Maja ja Fredo lõunarestoran.

Lurichi maja koosneb kahest tornist. 13-korruselises eluhoones paikneb 84 korterit, mida pakutakse nii lühiajalisele kui pikaajalisele üürile eeskätt linnakus tegutsevate ettevõtete vajadustest lähtuvalt - töötajate või lähetusse saabunud partnerite majutamiseks.

Ruumide üürile võtmine on vahendustasuta.

Üürihinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

Tutvuge Lurichi maja teiste pakkumistega siin:
www.re.ee/projektid/aripinnad/buroopinnad-arihooned/valukoja-10-lurichi-maja/

Kui soovite ruume vaadata või rohkem infot, siis palun võtke ühendust.