Property Intro

Paldiski maantee 80

Paldiski maantee 80, Tallinn, Estonia

Paldiski maantee 80

Heade vaadetega avatud büroo Haaberstis 2014. aasta hoones.

20 656.30 €

11.50 €/m2

Prindi

Property info

Üürile anda kaasaegne büroo Haaberstis G4S peamajas.
8-kordne modernne ja omapärase stiiliga büroohoone on hästi silmapaistev ja leitav.

Lisaks keldrikorrusel paiknevale Baltimaade suurimale ja kaasaegseimale sularahakeskusele kasutab büroohoone ankurüürnikuks olev G4S ärimajas veel viite korrust. Hoone ülejäänud korrused on teiste üürnike kasutuses.

Pakutav pind hõlmab kogu 6. ja 7. korrust ja pakub häid vaateid nii merele kui ka linna suunal. Kummagi korruse suuruseks on 898,1 m2. Büroos on sundventilatsioon ja jahutus ning võimalus temperatuuri reguleerida.

Tegu on valdavalt avatud planeeringuga bürooga, milles on erineva suurusega nõupidamisteruumid, olmeblokk ja kööginurgad. Planeeringut saab muuta vastavalt uue üürniku soovidele. Pakkumishind sisaldab ruumide üürile andmist tänase planeeringuga.

Hoones on 2 lifti, mis sõidavad vahetult üüripinnale. Maja kaheksandal korrusel tegutseb toitlustusasutus ja seal on ka maja üürnike jaoks kasutatav väliterrass.

I korrusel on maja administraator ja esinduslik fuajee koos ootealaga. Majast möödub kergliiklustee ja läheduses asuvad kaubanduskeskused ja toitlustuskohad.

Sissepääsu ees on maja külastajatele võimaldatud parkimiskellaga tasuta parkida. Üürnikele maja taga eraldi parkla, kus parkimiskohtade arv on piiratud.

Mööda Paldiski maanteed on hoonele ka väga hea ligipääs ühistranspordiga. Soodne asukoht Tabasalu poolt tööl käivatele inimestele. Hea võimalus töötada A-klassi tingimustes kesklinna sõitu ja ummikuid vältides.

Üürihinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks!

Pakkumine on vahendustasuta!

Paldiski mnt 80 ärihoones on pakkuda ka teisi büroosid, palun tutvuge nendega siin: http://www.re.ee/projektid/aripinnad/paldiski-mnt-80/

Huvi korral annan meeleldi lisainfot ja korraldan objekti külastuse.

Üldpind 1796.20
Maakond Harjumaa
Asula Tallinn
Linnaosa Haabersti
Maja nr 80
Korrus 6
Tüüp Büroo, Teenindus
Valmidusaste valmis
Ehitusaasta 2014
Hind 20656.30
Ventilatsioon Kliimaseade, Sundventilatsioon
Küttesüsteem Gaasiküte
Ehitusmaterjal betoonmaja
Parkimine tasuta parkimine, tasuline parkimine, hoovis, maja ees