Kokasauna põik 3 – RE Kinnisvara

Property Intro

Kokasauna põik 3

Kokasauna põik, Tänassilma, Harju maakond, Eesti

Kokasauna põik 3

Viimased kinnistud müügis! Liitumised sisalduvad hinnas!

731 120 €

65 €/m2

Prindi

Property info

Üldpind 11248.00
Maakond Harjumaa
Linn/vald Saku vald
Asula Tänassilma küla
Linnaosa Tallinna lähiümbrus
Maja nr 3
Tüüp Maa
Maa ärimaa, tootmismaa
Omandivorm kinnistu
Krundi pind 11248.00
Katastri nr. 71801:001:1114
Hind 731120.00

Kokasauna tehnopark asub Tallinna piiri taga väljakujunenud Tänassilma tööstus ja logistikapargi kõrval ning on sobiv kõigile tootmis-, lao- või muid äripindu vajavatele ettevõtetele.
Kokasauna tehnopark sobib ettevõtetele, kes hindavad kõrgelt läbimõeldud planeeringu ja taristu lahendusi, häid transpordiühendusi, tööjõu lähedust nii Tallinnast kui Saku ja Saue vallast ning häid naabreid ja koostööpartnereid ümbruskonnas tegutsevate ettevõtete näol.

Kinnistu asub Tallinna linna piirist ca 1 km kaugusel, Tallinna ringteest ca 4 km kaugusel, Pärnu maanteest 0,3 km, Tallinna kesklinnast ca 14 km, Muuga sadamast ca 40 km ja nii Tallinna lennuväljast kui reisiterminalist ca 16 km kaugusel.

Kokasauna tehnopargis on 5 tootmis- ja ärimaa sihtotstarbega kinnistut suurusega vahemikus 0,85–1,12 ha. Igale kinnistule on võimalik ehitada kuni kahekorruseline ja 12 meetri kõrgune tootmis- ja/või ärihoone.
Kinnistute piirile on toodud kõikide kommunikatsioonide (vesi, tuletõrje vesi, kanalisatsioon, elekter, sidekanalisatsioon, gaas) liitumispunktid ning välja on ehitatud tänavavalgustus, sõidu- ja kõnniteed ning mahasõidud kinnistutelt. Elektri madalpingega liitumine toimub Elektrilevi OÜ-ga ampri põhiselt – kõigi kinnistute piirile on paigaldatud liitumiskilp peakaitsmega 3 × 160A.

Galeriis on välja toodud kinnistute ehitusõigused.

Antud krundi ehitusalune pind on 4000m²

Müügihinnale lisandub käibemaks.

Vaata täpsemat informatsiooni Kokasauna Äripargi kohta siit: www.kokasauna.ee

Huvi korral annan meeleldi lisainfot ja vajadusel saame käia kohapeal ja vaadata piirkonna oma silmaga üle.

Detailplaneering Kehtestatud