Allika tee 8 - RE Kinnisvara

Property Intro

Allika tee 8

Allika tee 8, Peetri, Harju County, Estonia

Allika tee 8

Allika tee 8, Peetri, Harju County, Estonia

Prindi välja

Property info

Property main info

Vaata Allika tee 8 pakkumisi siit.

2017. aasta sügisel Peetri Äripargis valminud ärihoones, aadressil Allika tee 8, on saadaval erineva suurusega üüripindasid, mis koosnevad kõrgest laost, kaubandus- ja/või teeninduspinnast esimesel korrusel ning büroost teisel korrusel.

Üüripinnad asetsevad kokku kahel korrusel. Esimesel korrusel asub teenindussaal ja ladu ning WC koos dušiga. Ladu on vabakõrgusega 7 meetrit. Lisaks olemas jalgväravaga laouks mõõtudega 3 m x 4,2 m (l x k). Teisel korrusel asub büroopind. Büroos olemas tualett ja kööginurga valmidus. Hoonet köetakse oma gaasikatlaga (laos on kalorifeerid, büroos ja teenindussaalis põrandaküte). Lisaks olemas sundventilatsioon ja jahutus.

Ruumid asuvad Tartu maantee ääres Peetri alevikus. Võimalik on üürida erinevaid bokse suuruses 188 m² – 420 m².
Samuti on võimalik bokse omavahel ühendades üüritavat pinda suurendada. Elektrivõimsust on pakkuda alates 25A, mida on soovi korral võimalik suurendada.

Kesklinn, Tallinna Lennujaam ja Tallinna Sadam jäävad kuni 15-minutilise autosõidu kaugusele. Vahetus läheduses asuvad Peetri Selver, Mõigu tehnopark. Ruumidesse on 24h ligipääs. Töötajatele ja klientidele tasuta parkimine maja juures. Lisaks on tagatud ka ligipääs suurematele veomasinatele.

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!