Telliskivi kvartal - Telliskivi 60/5 K-Hoone - RE Kinnisvara

Property Intro

Telliskivi kvartal – Telliskivi 60/5 K-Hoone

Telliskivi 60/5, Tallinn, Eesti

Telliskivi kvartal – Telliskivi 60/5 K-Hoone

Telliskivi 60/5, Tallinn, Eesti

Hoone valmib 2024 Q1!

Print

Property info

Property main info

Vaata Telliskivi 60 kõiki pakkumisi siit

Telliskivi Kvartalis asuvas Telliskivi 60/5 K-ärihoones on pakkuda üüripindasid.
K-hoone arhitektuurilises lahenduses domineerib urbanistlikus stiilis betoon, klaas ja tagasihoidlikes toonides sisustus, kuid säilib Telliskivile iseloomulik lihtus ja maskuliinsus.

Hoone esimesele korrusel rajatakse kaubanduspinnad ning teisele kuni kuuendale korrusele büroopinnad kogumahuga 3000 m². Ühe korruse suurus on ligikaudu 500 m² ning korruseid on võimalik jagada. Kolmandal ja viiendal korrusel on terrass mis lisab äripinnale loomingulist vabadust.

Büroopindade üürihinnad on sõltuvalt korrusest 16 – 21 EUR/m².
Suurema kui 500 m² suuruse äripinna loomiseks on võimalus üürida mitu järjestikust korrust.

Telliskivi 60 aadressil asuvad mõned aastad tagasi renoveeritud ON-hoone ning 2018. aastal valminud I-hoone I etapp ja 2020. aastal valminud II etapp. Ülejäänud kvartal on jagatud osadeks, millest suuremad on M-hoone, K-hoone ja G-hoone. Nendes hoonetes pakutakse nii büroo-, kaubandus-, teenindus- kui ka tootmispindu. Kvartali mainekamad üürnikud on Monese, Testlio, Ampler Bikes, Miltton ja palju teised. Toitlustajate hulgas on palju populaarust kogunud Rahva Raamatu restoran Literaat ja restoran KOHO. Samuti asuvad kvartalis veinipood Nudist ja käsitöödžinni tootja Junimpeerium.

Naabruses asub ka populaarne Telliskivi Loomelinnak ja Balti Jaama Turg, muuhulgas Selveri ja MyFitnessi spordiklubiga. Linnaku ca 100 000 m² suurusel alal paikneb 20 hoonet. Praegu tegutseb seal üle 400 äri, vabaühenduse ning ettevõtte. Seniste tegutsemisaastatega on Telliskivist kiiresti saanud linnarahvale tuttav vaba aja veetmise koht, mida külastavad igapäevaselt nii kohalikud kui ka kaugemalt tulijad.

Lühiajaliseks kasutamiseks on pakkuda suuri saale, koosolekuruume, konverentsisaale, koolitusruume ning kontoreid. Poetänavale võib ajutise kaupluse üles seada kasvõi üheksainsaks päevaks. Samuti on võimalik õuealale mahutada rahvarohkeid üritusi.

Tänu heale ühistranspordi ühendusele saab linnakusse nii trammi, trolli, bussi kui ka rongiga ning lisaks viib Telliskivisse mitmeid kergliiklusteid, mis annab hea võimaluse liigelda jala, ratta või kergliikuriga.
Parkimine on korraldatud Telliskivi Kvartali sees EuroPargi poolt.

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!