Kakumäekodu - RE Kinnisvara

Property Intro

Kakumäekodu

Põlde 14, Tallinn, Estonia

Kakumäekodu

Põlde 14, Tallinn, Estonia

Kakumäekodude II etapp valmib 2022 kevadel!

Print

Property info

Property main info

Koju
… veel loetud minutid autosõitu Rocca al Mare keskusest, Haabersti uuelt ristmikult ja jõuad kiiretest linnarütmidest vaiksesse ning rahulikku Kakumäe aedlinna, koju.
Merekohin aitab seada uusi plaane.

Meri
Kilomeetri kaugusel kodust asub meri, Kakumäe liivarand,  mänguväljakud, palliplatsid ja suvel surfiklubi. Surfiklubi  laenutab varustust ja korraldab SUP-matku. Jalgrattasõidu kaugusel asub Harku järv ning väikese jalutuskäigu kaugusel üht teisega ühendav Tiskre oja. Kakumäe poolsaare hommikupoolsel küljel, 2,5km kaugusel kodust asub jahisadam Haven. Meri teeb meele heaks.
Hommikusuplus, päikseloojang, silmapiir.

Pärituul
Suurepärased Tallinna valgustatud kergliiklusteed viivad Nõmme ja  Harku metsa terviseradadele,  Stroomi randa, Kopli ja Paljasaare poolsaarele, läbi Pirita Rohuneeme, läbi Tabasalu ja Muraste Vääna-Jõesuusse. Purjetamistreeninguid saab alustada ja jahi rentida Kakumäe jahisadamas Haven.
Head pärituult.


Vähi tn 6, Põlde tn 14 projekti autorid on arhitektid Aigar Roht ja Priit Elijas arhitektuuribüroost AB Korrus. Majadele on iseloomulik moodne arhitektuurijoon, suured valged raamid majade fassaadil, praktilised korteriplaneeringud, elektrit tootvad päikesepaneelid ja maaküte. Arvutuslik energiamärgis vastab klassile A.

Vähi tn 6 ja Põlde tn 14 majad ehitab ehitusettevõte Ehitus5ECO, rajatakse kaks kahekorruselist kortermaja, Vähi tn 6 majja on planeeritud 24 korterit ja Põlde tn 14 majja 16 korterit. Tehnilised ruumid ja panipaigad asuvad hoonete esimesel korrusel. Kahekorruselised majad on eraldatuse loomiseks liigendatud kaheksakorteriga hoonemahtudeks. Igal korteril on rõdu või terrass.  Korteri ventilatsiooniseade asub tehnilises ruumis. Kolmetoalistes ja neljatoalistes korterites on eraldi wc ja vannituba.
Hoovis asuvad  lastemänguväljak ja tõkkepuuga parkla.

Sisearhitekt Kaja Irval on teinud kolm siseviimistluse lahendust. Korteri hinnas ei sisaldu peegleid ja dushi ning vanni seinu. Lae alla siseviimistluse valikuid kirjeldav pdf

Kakumäekodude hinnakirjaga saab tutvuda arenduse kodulehel!