Tule Maja - RE Kinnisvara

Property Intro

Tule Maja

Pae 2, Tallinn, Eesti

Tule Maja

Pae 2, Tallinn, Eesti

Tule Majas üürile anda büroopinnad!

Print

Property info

Property main info

Vaata Tule Maja äriruumide pakkumisi siit

Liikluse sõlmpunktis asuv tulevikku vaatav uus A-klassi büroohoone Peterburi tee, mis kohandub vastavalt ettevõtte muutuvatele vajadustele. Valmib 2023. aastal.

Tule Maja asub suurepärase nähtavuse ja ligipääsuga Peterburi tee alguses, Ülemiste poolses servas. Piirkond on ühtlasi sõlmpunktiks riigisisesele ja rahvusvahelisele liiklusele. Ligipääsetavuse tagavad lähedal asuvad bussi- ja trammipeatused, lisaks Ülemiste rongipeatus, kuhu rajatakse lähiaastatel uus Rail Balticu terminalihoone. Kinnistu lähedal asuvad Tallinna bussijaam ja rahvusvaheliseks liikumiseks Tallinna lennujaam.

Tule Maja on büroohoone, kus kohtuvad omavahel loovus, funktsionaalsus ja praktilised väärtused. Unikaalse disainiga väljanägemine sulandub ühte paindlike ruumilahendustega, mille suurust ja funktsionaalsust saab vastavalt ettevõtte vajadustele paindlikult muuta.

Hoone on visuaalselt silmatorkav maamärk, mis on saavutatud erilise vormiga. Arhitektuurse lahenduse inspiratsiooni allikaks on tuletorn – hoone läheduses asub samuti Tallinna ülemine tuletorn.

Hea asukoht annab võimaluse tulla autoga tööle Tallinna erinevatest suundadest. Seda ette nähes, on hoone maa-alusele korrusele ja büroohoone kõrvale planeeritud eraldi parkimismaja kokku 555 autole, lisaks õuealal täiendavad 45 parkimiskohta. Ühendusgalerii kaudu saab hoone ning parkla vahel kuivalt ja kiirelt liikuda. Jalgratastele on kinnistul ja hoones ette nähtud 120 parkimiskohta, millest enamus asuvad varjualuse all.

Kuna hoone on praegu projekteerimise faasis, saame pakkuda isiklikku lähenemist vastavalt ettevõtte vajadustele.

Pakkumine on Teile vahendustasuta.

Tutvu projekti kodulehega ja näidisplaneeringutega siin: tulemaja.re.ee

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!