MotorCenter Kadaka - Kivikülvi tn 9 - RE Kinnisvara

Property Intro

MotorCenter Kadaka – Kivikülvi tn 9

Kivikülvi 9, Tallinn, Eesti

MotorCenter Kadaka – Kivikülvi tn 9

Kivikülvi 9, Tallinn, Eesti

Hoone valmib 2022 3Q!

Print

Property info

Property main info

Vaata Kadaka MotorCentri üüripakkumisi siin

Üürile anda uued stockoffice tüüpi äripinnad Mustamäel Kivikülvi tänav 9 kinnistul.

Tegemist on 2022. aasta III kvartalis valmiva ärihoonega, mille üheks eesmärgiks on koondada ühe katuse alla teineteist täiendavad autondusettevõtted kuid täiendavalt on hoones kaubandusele orienteeritud ning multifunktsionaalseid stockoffice tüüpi äripindu.

Hoones on äripinnad mille ühikud jäävad suurus vahemikku 200–420 m². Samuti saab ühikuid omavahel kokku liita ning seeläbi on võimalik luua veelgi suurem äripind.

Igal äripinnal on privaatne sissepääs, vitriinakendega müügi- või teenindussaal ja tõstuks hoone tagumiselt küljelt mis tagab mugava ligipääsu kauba laadimiseks. Lisaks on igal äripinnal kontor, olmeruumid ja wc.

Kadaka MotorCenter asub Mustamäel Kadaka tee piirkonnas mis on atraktiivne asukoht äri- ja teenindus ettevõttetele kuna see on tiheda liiklusega ühendus teeks Tallinna kesklinna ja läänepoolsete linnaosade ning lähivaldadega (Mustamäe, Õismäe, Nõmme, Tabasalu, Keila, Laagri). MotorCenter Kadaka asub Tallinna kesklinnast vaid 6 km kaugusel ja on mugavalt ligipääsetav nii isikliku kui ühistranspordiga.

Kadaka MotorCentri naabruses on tuntud ettevõtted nagu Automaailm, Ramirent, Cramo, Würth, Onninen, Vianor, Hydroscand, Sotka jt

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!

YIT on 1912. aastal asutatud rahvusvaheline kontsern, mis tegutseb 10 riigis.  Täna on YIT Soome suurim ja Põhja-Euroopa üks olulisemaid ehitusettevõtteid.  YIT arendab paremaid eluasemeid ja veelgi funktsionaalsemaid ärihooneid, ehitab üha nõudlikumaid taristuid ning pakub professionaalset sillutise paigaldamise teenust. Me ehitame, arendame ja hoiame alal atraktiivsemaid ja jätkusuutlikumaid keskkondi.
Eestis oleme tegutsenud alates 1991. aastast. Meie üks olulisemaid tegevusvaldkondi on uute kodude ehitamine ja müük. Kogu protsessis parima kvaliteedi tagamiseks projekteerime, ehitame ja müüme enamiku oma arendustest ise. Eestis tegutsetud aastate jooksul oleme ehitanud üle poolesaja kortermaja ja rajanud mugava kodu rohkem kui 3600 õnnelikule perele.