Suurvälja tee 5 – RE Kinnisvara

Property Intro

Suurvälja tee 5

Suurvälja tee 5, Vaela, Harju County, Estonia

Suurvälja tee 5

Logistika tuiksoonel - uued StockOffice äripinnad

8 471.68 €

6.40 €/m2

Print Send to friend

Property info

Total area 1323.70
Place Vaela küla
District Tallinna lähiümbrus
House no. 5
Floor 1
Type Büroo, Ladu, Tootmine, Kaubandus, Stock office
Readiness uus ehitis
Year of construction 2022
Area 9841.00
Cadastre no. 30401:001:2665
Price 8471.68

Logistika tuiksoonel - ainulaadse asukohaga äripark edumeelsetele Tallinna Ringtee ääres. Äripargi uue Stock-Office hoonega Suurvälja 5 hoone on valminud!

Üürile anda Suurvälja tee 5 hoone boks nr 7 kogusuurusega 1323,7 m2, millest bürood 97,8 m2, kaubanduspinda 97,4 m2 ning lao-tootmispinda on 1128,5 m2. Täpsem korruste ja boksi joonis galeriis.

Hoonesse on planeeritud ruumid vahemikus 600m2 kuni 5000 m2. Hetkel on võimalus luua ruumilahendus vastavalt kliendi vajadusetele. Paindlik kontseptsioon annab võimaluse ühe katuse alla tuua nii lao, tootmise, kontori kui ka esindusruumid.
Hoone on energiaklass on A.

Ringtee Äripargis on erineva suurusega kinnistud ja paindlik ehitusala, mis võimaldab pakkuda ehitusõigust hoonetele alates 2900 m2 kuni üsna unikaalse 45 000 m2-ni. Kui on plaanis laiendada või kolida logistika, tootmise või kaubanduse äri, siis on raske leida paremat põhjust, kui Ringtee Äripargi asukoht Tallinna Ringteel.

Tallinna ringtee ristub Eesti siseste põhimaanteedega ja ühendab Paldiski ning Muuga sadama kaubateid. Siit liigub 2019. aasta Maanteeameti uuringu andmetel päevas keskmiselt läbi üle 15 000 auto. Areng piirkonnas jätkub kindlasti aktiivselt, kuna siit on võrdselt 16 km kaugusel Peterburi maantee, Via Baltika ja Tallinna kesklinn.

Juurdepääs ringteelt on tagatud viis aastat tagasi rajatud moodsa Kurna liiklussõlme kaudu. Eesti esimene IKEA kaubamaja ehitatakse samale liiklussõlmele, vaid kilomeetri kaugusele Ringtee Äripargist.

Naabruskonnas kiirelt arenevad ja kasvavad Järveküla, Kangru, Kiili ning Uuesalu elamualad, kus elab täna enam kui 5000 inimest. Nende lähedus tagab vajaliku tööjõu ja tarbijaskonna. Rajatud kergliiklusteed annavad võimaluse kohalikel elanikel jõuda äriparki autovabalt - jala või jalgrattaga.

Ringtee Äripark paikneb vahetult ringtee ääres ja 750 meetri pikkune teefassaad võimaldab paigutada ettevõtete logo ning reklaamid suure liiklustihedusega maantee äärde.

Lisainfo: eraldi sissepääs, vesi, elekter
Sanruum: tsentraalne vesi, ventilatsioon
Küte ja ventilatsioon: õhk-vesi küttelahendus
Side ja turvalisus: Internet, turvauks, video valve
Ümbrus: teed heas seisukorras
Hinnale lisandub käibemaks.

Võta ühendust ja too enda ettevõte Tallinna ringtee äärde nähtavale kohale!

Vaata täpsemat informatsiooni Ringtee Äripargi kohta siit: re.ee/projektid/aripinnad/stockoffice/ringtee-aripark/

Ventilatsioon Kliimaseade, Sundventilatsioon
Energiaklass A
Heating system Kombineeritud küte
Building material Paneelmaja
Parkimine tasuta parkimine, hoovis