Zenith Ärimaja – Narva mnt 7b

Vaata Narva mnt 7b pakkumisi siit.

Hoone aadressiga Narva mnt. 7b asub Tallinna südames, viljaka äritegevusega alal ja maalilise vanalinna läheduses. Kinnistu paikneb linnaehituslikult olulises kohas ning külgneb rekonstrueeritud Triumph Plaza hoonetekompleksi, selle hoovile jääva mitmetasaspinnalise autoparkla, Narva mnt. 7d büroohoone ja ümberehitatava fassaadiga Central hotelliga.

Hoone ulatub 5 meetri sügavuse konsooliga Narva mnt. äärse kõnnitee kohale. Hoone  alt, esimese korruse tasapinnas on läbipääsud Narva mnt. 7 hooviparklasse ja Narva mnt. 7c /9c hotelli krundile. Vaadelduna Maneezhi tänavalt, on käsitletav äri- ja büroohoone oma asetusega keskseks aktsendiks linnaruumi lõpetamisel. Uus hoone jätkab oma ülesehituses olemasoleva mahu monumentaalsust, muutes selle klaaspindadega õhuliseks tervikuks ning Triumph Plaza ja Central hotelli topeltfassaadidega materiaalset ja linnaruumilist tervikut moodustavaks.

Hoone on lahendatud kahekorpuselisena, mida ühendab liftihall. Liftihall on esinduslik ja ühtselt läbitöötatud interjööriga moodustades korruseti sarnase ühenduslüli bürookorpuste vahel.Narva mnt. äärne fassaadikülg on lahendatud tänava kohal asetsevana ning seoses mahulise liigendatusega kaetud õhuliste “klaaserkeritega”.

1. korrusel paikenevad teeninduspinnad ja 2. – 8. korrusel büroopinnad. 8. korruse mahus on Narva maantee pool tagasiaste, mis moodustab A korpuse kaheksanda korruse kontoritele katuseterrassid.Bürooruumide ja külgnevate hoonete vahele on loodud valguskaevud, mis ulatuvad teise korruse vahelaeni. Valguskaevude põrandas on katuseaknad.

Väljast on eraldi sissepääsud esimese korruse teeninduspindadele ja pääs büroode fuajeessse, kus asub vastuvõtulett.

Avatud bürookorruseid on võimalik jagada moodulvaheseinte ja mööbliga väiksemateks ühikuteks. Igal büroopinnal on WC ja köögi-blokk.

Üürihinnad kaubanduspindadel on 20-25 eur /m² ja büroopindadel 14-18 eur/m².

Kui soovite lisa informatsiooni, võtke kindlasti ühendust!