Decora maja – Laki 36

Vaata Laki 36 pakkumisi siit.

Hoone asub aktiivses äripiirkonnas Mustamäel Tammsaare tee ja Laki tn ristmiku vahetus läheduses ning on mõeldud ettevõttele, kes otsib Lääne ja Edela Tallinnas uut A-klassi bürood.

Hoonel on kokku kolm korrust. Liikumine kolmandale korrusele käib kas trepist või liftiga. Arvesse on võetud ka vajadust viia kolmandale korrusele kaubaaluseid, mistõttu on koridor ja lift projekteeritud vastavalt. Samas hoones esimesel ja teisel korrusel tegutseb Decora kaubanduspind. Kolmandale korrusele tuleb veel keeglisaal, spordiklubi ja judo saal. Lisaks avatakse seal veel ilusalong, juuksur, massaaži ja hambaravi kabinet. Pakutavad pinnad asuvad samuti III korrusel ja nende suurused varieeruvad alates 40 m² – 1500 m². Pindade liigendamine ja ruumide jaotus toimub vastavalt üürilise soovidele.

Ruumides on kõrged aknad (1,8 m). Lisaks on hoones olemas sundventilatsioon, konditsioneerid ja ruumides on olemas kööginurga paigaldamise võimalus.

Hoone fassaadile saab paigaldada ka välireklaami. Ruumidesse on 24h ligipääs. Hoonel ja territooriumil on ööpäevaringne elektrooniline valve.

Üürnike parkimine on organiseeritud hoone 0-korrusele tulevas parklas, mis mahutab ~70 autot ja on hinnaga 20 €+km kuus. Külalistele on maja kõrval olevas parklas samuti 70 kohta. Parkimine reguleeritakse parkimiskellaga.

Kesklinn, Tallinna lennujaam ja Tallinna sadam jäävad 15-minutilise autosõidu kaugusele. Vahetus lähedusse jäävad mitmed Laki tänaval, Mustamäel ning Kadaka piirkonnas tegutsevad suured ja väiksemad ettevõtted kui ka kaubanduskeskused.

Hoone valmib 2016. aasta märtsis.

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!