Valge Maja

Vaata Tartu mnt 63 pakkumisi siit.

Üürile anda kaubandus- ja teeninduspinnad silmapaistvas hoones kesklinnas Tartu maantee ääres asuvas Valges Majas. Atraktiivse asukohaga ärihoonele on hea ligipääs nii ühistranspordiga kui ka autoga. Üürileandja on valmis ruumidesse ise investeerima ja kõik pinnad välja ehitama lähtudes üürniku soovidest. Kaubanduspinnad paiknevad hoone esimesel korrusel ja omavad ka eraldi sissepääsu.

Valge Maja on endise legendaarse trikotaažitootja Marati Tartu maantee tootmishoone ümbersünd kaasaegseks ärimajaks 2010.aastal. Täna on maja kaetud unikaalse valge keraamilise fassaadiga ja kannab uhkelt kaugele südalinna paistvat punast silti Valge Maja.

Valges Majas on säilinud kõik endisele tootmishoonele iseloomulikud positiivsed omadused nagu avarad ruumid, kõrged laed, rohkelt loomulikku valgust ning madalad ülalpidamiskulud. Kõik see pakub moodsat ja mugavat kontori-, kaubandus- või teeninduspinda paljudele ettevõtetele, sest hoone renoveerimise käigus on kaasajastatud lisaks silmapaistvale fassaadile ka tehnosüsteemid ning üldkasutatavad pinnad.

Valge Maja asub suurte transpordisõlmede ja kesklinna lähedal ning jalagi pole sinna jõudmiseks pingutada vaja. Tänu värskelt renoveeritud tänavatele võtab jalutuskäik südalinnast majani 15 minutit, autoga jõuab aga kohale 3 minutiga ning ühissõidukiga keskmiselt 6 minutiga. Mõneminutise teekonna kaugusel on Lennart Meri nimeline Tallinna lennujaam, Eesti suurim reisisadam ja rahvusvaheline Tallinna bussijaam.

Võta julgesti ühendust ja küsi pakkumist.